Nasze realizacje

Dr Ciacho ikona aplikacji
Dr Ciacho

Aplikacja dla osób lub firm zajmujących się tworzeniem wypieków. Dzięki aplikacji można się dowiedzieć gdzie w okolicy znajduje się osoba, która posiada na sprzedaż słodkości lub jest zainteresowana ich kupnem.

na wizyte ikona aplikacji
naWizyte

Aplikacja do zarządzania wizytami w salonie masażu. Planowanie oraz organizowanie wizyt, zarządzanie pracownikami, tworzenia oraz edycja masaży, czat grupowy, interaktywny kalendarz, powiadomienia.

Biznes 3.0 ikona aplikacji
Biznes 3.0

Aplikacja umożliwiająca przeglądanie oraz wyszukiwanie różnych ogłoszeń biznesowych. Dzięki aplikacji można znaleźć realizatora zlecenia, bądź klienta na daną ofertę.

Bavaria Tuning ikona aplikacji
Bavaria-Tuning

Aplikacja wspomagająca działanie serwisu samochodowego. Umożliwia umówienie na wizytę, oferuję czat z serwisem, informuje o promocjach.

Na pomoc ikona aplikacji
naPomoc

Aplikacja do oferowanie pomocy w kryzysowych sytuacjach. Dzięki aplikacji można dodać lub przeglądać ogłoszenia pomocy, odnaleźć miejsca zbiórek, osoby zaginione lub fundacje.

OnMusic fm ikona aplikacji
OnMusic.fm

Radio internetowej oferujące dostęp do bogatej listy utworów muzycznych podzielonych na kategorie, dostosowanych audio-marketingowo dla biznesu.

E Solidarność ikona aplikacji
E-Solidarność

Aplikacja dla oddziału związków zawodowych "Solidarność" regionu płockiego. Aplikacja  umożliwia przegląd aktualności, daje dostęp do legitymacji rabatowej, umożliwia wglądu do oddziałów znajdujących się niedaleko oraz wyświetla punkty rabatowe.

Verdetto ikona aplikacji
Verdetto

Aplikacja przeznaczona dla salonów kosmetycznych. Dzięki aplikacji można rozwijać bazę klientów, których następnie można umawiać na wizyty. Aplikacja oferuje system wyszukiwania wolnych terminów wizyt.

Szukanka ikona aplikacji
Szukanka

Gra logiczna dla najmłodszych polegająca na odnajdowaniu różnić pomiędzy dwoma przedstawionymi obrazkami. W grze występuje kilka temtycznych pakietów, gdzie za każdy ukończony poziom gracz otrzymuje odpowiednią ilość gwiazdek.

Ofiaro app ikona aplikacji
OfiaroApp

Aplikacja pozwalająca na wpłatę ofiar dla instytucji kościelnych. Dzięki integracji z Przelewy24 aplikacja jest dodatkową metodą ułatwiająca przekazanie ofiary na cele kultu religijnego.

Drone Note ikona aplikacji
Drone Note

Aplikacja, która dba o bezpieczeństwo w ruchu powietrznym. Poprzez aplikację użytkownik ma wgląd do ostatnich niebezpiecznych wypadków z udziałem dronów.

Scnhi ikona aplikacji
SCNHi

Aplikacja dla związków zawodowych "Solidarność" w CNHi. Umożliwia pozostawanie na bieżąco z ważnymi informacjami związkowymi oraz pobieranie niezbędnych wzorów dokumentów. 

Dr Farmer ikona aplikacji
Dr Farmer

Aplikacja dla osób które zajmują się uprawą warzyw oraz owoców. Dzięki aplikacji można dowiedzieć się gdzie w okolicy znajduje się osoba, która posiada pole uprawne. W łatwy sposób można się z nią skontaktować oraz nabyć dobra natury.

Ochroń konto ikona aplikacji
Ochroń konto

Aplikacja dzięki której można zadbać o bezpieczeństwo swoich kont w internecie. Umożliwia weryfikację bezpieczeństwa danej strony oraz pozwala skorzystać z narzędzi do weryfikacji bezpieczństwa haseł.

Gryfna Lama ikona aplikacji
Gryfna Lama

Aplikacja oferująca składanie zamówień oraz zbieranie punktów lojalnościowych. Pozwala oszczędzać na zamówieniach, na bieżąco informuje o aktualnych promocjach.

Kontakt

Adres

Zabrze, Czarnieckiego 38

Godziny pracujące

10:00 - 18:00